Milá pani Natália,
práve Vaša kniha, ktorú som si prečítala s veľkým záujmom mi odkryla a potvrdila mnohé pravdy, ktoré som tušila, no zatiaľ som nenašla ich potvrdenie. Knihu som medzičasom prečítala už dvakrát a čítala som ju s veľkou radosťou a cítila som v sebe veľký pokoj a nadšenie. V duchu ďakujem Stvoriteľovi, že som dostala tú milosť, aby som si mohla prečítať tie veľké múdrosti, obsiahnuté vo Vašom diele a ďakujem mu tiež, že som bola schopná pochopiť a prijať „Nové evanjelium“.
Pani Natália, musím sa Vám priznať, že konečne, po mnohých rokoch hľadania, skúmania, čítania, počúvania, aj sklamaní som vo Vašej knihe objavila pravdu, cestu a nový život...
M.F., Valča, Martin 6.1.1998

Z odpovede pani Natálie:
Milá M.,
Ďakujem Vám za úprimné vyznanie. Som rada, že aj moja knižka prispela k Vášmu ďalšiemu duchovnému poznaniu a tým moja snaha nebola márna. Teším sa z každého úprimného a vyspelého človeka, ktorý pochopil, že byť členom nového pokolenia znamená nielen čítať, ale hlavne porozumieť. Považujem to za prejav vysokej a skutočnej pokory, keď si niekto prizná, že musí moju knihu čítať aspoň 2x. 
Často som zvykla hovoriť, že najlepším priateľom mi je dobrá duchovná kniha. Teraz je to už len Posolstvo Grálu a Biblia. Cítim, ako mi z nich padajú samé perly, ktoré nedokážem zbierať vo veľkom množstve, ale iba po troške a s veľkou rozkošou.
Natália Makedonová, Bratislava 12.1.1998

Vážená pani Makedonová,
Na úvod môjho listu Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem. Po prečítaní Vašich kníh 
Večné Zákony I. a II. som sa rozhodol, že Vám napíšem pár riadkov, aby som sa tým prejavil, preto lebo Vás obdivujem a aby som sa s Vami podelil o svoje názory na Vaše knihy a ezoteriku. 
Vaša nádherná kniha Večné Zákony mi rozbúšila srdce na plné obrátky. Opisujete v nej totiž veľmi odvážne globálnu celosvetovú premenu, ktorá je prakticky predo dvermi, čo ma nesmierne teší a povzbudzuje. Taktiež sa v knihe sľubuje skorý príchod „Syna Človeka v oblakoch“ čo ma veľmi potešilo vzhľadom na dávne proroctvá, ktoré to oznamovali.Veľmi ma zaujalo aj Vaše pútavé a zaujímavé rozprávanie v televízii Markíza v relácii „V Tieni“. Tu som sa po prvý krát dozvedel o Swanhilde a jej poslaní. Knihu Večné Zákony si prečítam ešte druhý krát, aby som lepšie pochopil súvislosti a fakty v nej o celom stvorení. Fascinovali a úplne ma šokovali nové poznatky, ktoré uvádzate v knihe o vyvolenom národe, o jeho ochrane a o našom silnom politickom ochrancovi. Odhaľujete v knihe také zaujímavé fakty, ktorých som neraz svedkom v živote. Kniha - jedna aj druhá ma veľmi oslovili a ja Vám naozaj ďakujem za to, že ste sa vôbec narodila pre takéto vznešené a utrpenia plné poslanie. Samozrejme, moja hlboká vďaka patrí aj samotnému autorovi diela. 
S úprimným pozdravom a so želaním pevného zdravia, šťastia a osobných úspechov v živote, práci a poslaní, ako aj v radostnom očakávaní nového sveta sa s Vami lúči Váš verný čitateľ a obdivovateľ
V.G., Nitra

Pani Makedonová,
Rád by som vyjadril vďaku za Vašu knihu pomocou ktorej začínam vidieť v akej temnej slepote som bol a stále sa z nej vymotávam. Len vďaka Vašej knihe s tým môžem bojovať. Píšem Vám s dôverou, pretože verím vo Váš pôvod a vo Vaše poslanie. Viem, že som v stave, kedy musím stále bojovať s temnom, ale ak Vám a Vášmu poslaniu môžem nejako pomôcť, urobím to veľmi rád.
D.G., Dunajská Streda

Vážená pani Makedonová.
Som jednou z čitateliek Vášho „Nového Evanjelia“. Prečítala som obe knihy a chystám sa ich čítať znovu. Je v nich niečo, čo som dlho hľadala. Po ich prečítaní som doslova „vhupla“ do finančných ťažkostí, mám ťažké sny a strácam priateľov. Jedného po druhom. Nachvíľu sa mi zazdalo, že som našla lásku. Kúpila som mu Vašu knihu a vzápätí ma opustil. Čo je však na tomto zrýchlenom systéme najkrajšie je práve to, že sa netrápim. Som stále šťastná a prekypujem radosťou. Vaše knihy prinášajú radosť, len ma mrzí, že nie každý ich prijíma. A čo je úplne najdivnejšie, práve veriaci ľudia ich odmietajú najviac. V tom bude asi pravda, že mnohí z nás milujú len chrám a nie Boha.
Napíšem Vám preto jeden zvláštny príbeh. Mladšia sestra má 15 rokov. Neraz som jej rozprávala o Vašich knihách. Dnes mali v škole náboženstvo. Katechétka sa jej opýtala, prečo je taká smutná. Sestra jej odpovedala: „Ste si istá, že všetko, čo vravíte je pravda?“ „-Pravdaže!“ odpovedala. - „Tak mi povedzte, koľko synov má Boh?“ - „Jedného predsa, Ježiša Krista.“ - „A Večné Zákony ste čítala?“ - „Nie.“ - „Tak sa nahlas prežehnajte.“ Katechétka sa prežehnala. - „Tak vidíte. Má syna Ježiša a syna Ducha Svätého.“ - „A to sa píše v tých zákonoch?“ opýtala sa katechétka. - „Áno“ odpovedala sestra. - „Deti, nečítajte tú knihu, to je lož!!!“ Myslím, že to vraví za všetko, len neviem, kde nabrala sestra túto odvahu.
Chcela by som o tom rozprávať s ľudmi, ale zakaždým narazím na neúspech a odmietnutie. My ľudia sme až priveľmi naviazaní na hmotu. Je to strach z Pravdy, alebo zo zvedenia?
B.J., Košice 16.9.1998

Vážená pani Natália!
Na začiatku Vás srdečne pozdravujem. Určite Vás zaujíma, z akého dôvodu Vám píšem. Keď som Vás videla v televízii Markíza, neviem prečo, ale bola ste mi sympatická a zaujal ma Váš príhovor. Pri najbližšej príležitosti som si aj kúpila Vašu knižku a dá sa povedať, že som si ju prečítala s veľkým zaujatím. Som duchovne založená, aj veriaca a tieto objasnené súvislosti mi zapadali do seba. Pri druhom čítaní Vašej knižky som lepšie pochopila, že vlastne tieto súvislosti som v podvedomí už hľadala a túžila poznať. Našla ste vo mne spriaznenú dušu. O tom, že večné zákony „fungujú“, som sa presvedčila na vlastnej koži. 
Z.H., Kolíňany, Nitra 30.3.1998

Vážená pani Natália,
Vaša kniha „Večné Zákony“ je vlastne to, čo som už dlhšiu dobu hľadala a našla som. V kníhkupectve na Obchodnej ulici som najprv okolo nej len tak obiehala. Potom som sa do nej pozrela, čo v nej píšete, no a na tretí raz som si ju išla kúpiť. Hneď som ju aj začala čítať. Po prvý krát to bolo veľmi rýchlo, no ale druhý krát to bolo pomalšie a teraz sa k nej vraciam stále. Zohnala som si aj knihu „Posolstvo Grálu“, ktorá ma hneď chytila za srdce. Čítam ju už tretíkrát, ale som presvedčená, že mi bude každodenným pomocníkom. Je to vlastne to, po čom moje srdce túžilo. Som veľmi šťastná, že mám túto fantastickú knihu, na ktorú sa môžem kedykoľvek obrátiť, keď mi je ťažko a kedykoľvek si ju prečítať a učiť sa z nej.
Veľmi Vám ďakujem, že ste napísali obidve tieto knihy (Večné Zákony I. a II.). Bola som vychovávaná ako ateistka, nie som pokrstená, ani birmovaná. Ale napriek tomu som stále hľadala odpovede na moje otázky: „Prečo sme tu ľudia na tomto svete? Čo tu robíme a aká je naša úloha na tejto Zemi?“ Prešla som cez všeličo, všelijaké názory a pohľady na tento svet. Som veľmi šťastná, že to, čo som hľadala, som konečne našla – cítim sa vnútorne vyrovnaná a spokojná.
Prajem Vám všetko najlepšie a teším sa na všetky nové informácie, ktoré vydáte v najbližšej budúcnosti, či už v knihe, alebo cez rôzne denníky, či časopisy.
D.D., Bratislava 20.7.1998

Vážená pani Makedonová,
píšem Vám tento list, lebo cítim, že Vás musím osloviť. Chcem Vám poďakovať za knihy, ktoré ste vydali. Veľmi mi pomohli, dá sa povedať, že spolu s Posolstvom Grálu sa mi dostali do rúk vo chvíli, keď som začala pochybovať o správnosti svojho zmýšľania. Práve Vaše knihy mi dodali odvahu, istotu, že moje cítenie, podľa ktorého som konala, bolo správne, hoci som sa často cítila ako cudzinec, blúdiaci v neznámom svete, doprevádzaný výsmechom ľudí. Pomohli ste mi získať lepší obraz o svete, nájsť a pochopiť pravdu.
A.K., Lučenec 20.10.1998

Milá pani Natália,
Asi pred šiestimi rokmi som sa dostala k Posolstvu Grálu. Knihu som darovala mojej matke a ona ju dlhý čas študovala. Vždy znova a znova. Snažila sa podľa nej ma viesť- prísnosťou a apelom na svedomie, čo som vtedy brala ako negatívny jav. Ale dnes viem, že to bolo v zmysle, ako hovorí Abd-ru-shin, „ozajstná láska nedbá o to, čo sa druhému páči a čo je mu príjemné, ale bude sa riadiť tým, čo mu prospieva.“ Matka už vtedy pochopila boží pôvod autora a hovorievala o ňom, ako o „druhom Synovi“. A ja som jej verila.
M.K., Šaľa           

Milá pani Natália,
keď som sa dozvedela, že budete vystupovať v relácii Zoči – voči na STV1, tak som sa nesmierne potešila. Nevedela som sa dočkať tej hodiny. Keď som však videla, ktorým smerom sa uberá komentár redaktorky k Vašim výrokom, bola som zhrozená. Doslova prekrúcali všetky Vaše odpovede. Normálne Vás vysmiali. Túto reláciu určite pozeralo veľa materialistov a po jej skončení určite zavrhli zmysel, účel a  pravdivosť Vášho vystúpenia. Aj tých, ktorých to spočiatku zaujímalo,  museli pri výrokoch redaktorky iba hodiť rukou. To sa temno ale muselo radovať.
V mojom minulom liste som Vám písala, že som 1.9.1998 videla v oblakoch jasne a zreteľne napísané 12   98 a pod týmto údajom dve srdcia vedľa seba otočené dole hlavou, pričom jedno z nich bolo menšie, ako to druhé. Myslím, že to znamenalo december 1998. To, že sa Imanuel  narodí, viem určite a skalopevne tomu verím. Či už to bude v novembri, alebo v decembri, nechcem s určitosťou tvrdiť. Vy to viete lepšie... Ale sníval sa mi aj sen, aké nemávam často: Videla som Vás zo zadu v ligotavých, dlhých, žiarivobielych šatách na nejakej recepcii, kde bolo veľa ľudí a nejaká žena mi povedala, že ste to Vy, hoci ja som Vás poznala a povedala mi: „...a viete, že sa jej už narodil syn?...“ Žiadny dátum v tom sne som nepočula, ani nevidela.
S.H., Mochovce 11.11.1998

Vážená pani Makedonová,
som veľmi šťastná, že sa Imanuel narodí, pretože viem, že v ňom bude veľká láska.  Mrzí ma len jedno, že tí ktorí majú najviac oslavovať Imanuelovo narodenie, ho vyhlasujú za Antikrista. Nedokážem také reči počúvať, pretože cítim bolesť. Nedokážem pochopiť, že veria v Krista. Práve oni sú tí neveriaci o ktorých stále hovoria. Ale na druhej strane, ľudia po narodení Imanuela pochopia, aká je cirkev v skutočnosti.
Pani Makedonová, na záver môjho listu by som Vám chcela ešte raz prejaviť moju veľkú radosť v narodení Imanuela a dôveru voči Vám, ktorá sa stále prehlbuje.
A.D., Bratislava 19.11.1998

Vážená pani Makedonová,
Vďaka Vám, že ste napísali knihy „Večné Zákony, nové pokolenie“ a vďaka Stvoriteľovi, že usmernil moje kroky tam, kde som si  Vaše vzácne knihy zakúpila a mohla si ich prečítať spolu s „Posolstvom grálu“.
Bude mi cťou, ak prijímete moju pomoc, ktorú Vám zo srdca ponúkam, podľa Vášho uváženia. S úctou, 
Z.H., Piešťany 12.10.1998

Vážená pani Makedonová.
Prečítala som veľa kníh. Boli mi do cesty vkladané všelijaké knihy, ale keď som obdržala Vašu knihu Večné zákony 1. diel, cítila som, že toto je to, čo hľadám od svjej mladosti. „Posolstvo Grálu“ mi objasnilo mnohé „Prečo“ v mojom živote. Čakala som na vydanie 2. dielu „Večné zákony“. Po prečítaní som bola veľmi vďačná Tomu, kto Vás pri jej písaní viedol, že som bola vedená po tejto ceste, aby som tieto knihy obdržala. Sú to moje najcennejšie perly v mojom živote, ktoré mám. Ja Vám neviem opísať ten krásny pocit, ktorý mám pri ich čítaní. Viem len to, že môj duch sa raduje. Teším sa a ďakujem za to, že ste si uvedomili svoje poslanie a že aj napriek ťažkostiam tieto knihy vyšli.
Prajem Vám, aby ste každý deň prežili krásne, s nádejou, že čím ďalej, tým viacej ľudí sa zobudí zo zasneného spánku duchovnej lenivosti. Aby sa naša modrá planéta dostala tam, kde patrí, do vyššej časti vesmíru.
Končím myšlienkou z „Večných zákonov“: „Najlepšou modlitbou je Božie slovo, lebo je stále iné, a teda nové, inšpirujúce. Jeho pravidelným čítaním sa človek neustále obohacuje, očisťuje a zdokonaľuje priamo v duchu.“ S úctou
G.J., Mochovce 2.8.1998

Milá pani Makedonová,
úvodom listu Vás srdečne pozdravujem, želám Vám veľa úspechov, asi aj veľa síl. Ktoré si myslím, že potrebujete zo všetkého najviac.
Pani Makedonová, chcem sa Vám poďakovať za to, že vďaka Vašim knihám „Večné zákony“ som našla samú seba, ale čo je hlavné, našla som Pravdu. Predtým som sa tu na zemi cítila ako „cudzinka“. Vedela som, že jestvuje Boh, ale nedokázala som chodiť do kostola, ani na spovede. Najradšej som sa s Bohom rozprávala sama, alebo cez hviezdy. Nechápala som vetu: „V mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.“. Ani pobožní ľudia mi nedokázali vysvetliť toho tretieho. Cez Vaše knihy som pochopila veľa, aj to, kto je ten tretí. Riadila som sa svojim podvedomím a teraz sa teším, že som sa nepridala ku zvykom, ktoré sa mi priečili. 
V knižnici mám veľa kníh, ale to, čo som získala prečítaním Večných zákonov, to sa nedá opísať, ako ma dokázali obohatiť.
O.D., Nitra 26.10.1998

Milá naša pani Svanhilda!
Dovoľujem si napísať Vám to, čo cítim po prečítaní „Posolstva Grálu“ i Vašej knihy „Večné zákony I. a II.. Počas čítania Posolstva, som už na začiatku „podozrievala“ autora, že je to inkarnovaný Ježiš. Potom sa ale predstavil, tak som pochopila, kto je autor.
Posolstvo som čítala s pocitom lásky a vďaky, až na jeden krát. Bola som unavená a nahnevaná, lebo neviem prestať fajčiť. Knihu poznáte. Moja reakcia na „máte lenivého ducha...“ bola: „Tiež by si nám nemusel na každej strane nadávať!“. Text som začala prežívať až keď som sa ukľudnila. To mi potvrdzuje, čo píšete Vy a tiež, že je to pravda. Ďakujem. Obom Vám ďakujem.
Duchovne som s Vami v krásnom očakávaní – všetko dobre dopadne. Je to v písme, ale hlavne je to Jeho vôľa. Teším sa, že na tejto planéte zavládne pokoj, láska, pravda, spravodlivosť. Vaša úloha je nádherná.
Ak by som Vám mohla nejakým spôsobom pomôcť, s dôverou sa na mňa obráťte.
V.B., Žilina 2.11.1998

Vážená pani de Lemeny-Makedonová.
Keď som čítala Vašu prvú knihu „Večné Zákony“, pociťovala som radosť a vzrušenie z toho, že sa mi dostala do rúk kniha, po ktorej som podvedome túžila. Okrem Biblie sa mi nedostala do rúk žiadna kniha, ktorá by mi umožnila poznanie Boha a jeho Večné Zákony. 
Po prečítaní Vašej knihy som si kúpila od Abd-ru-shina „Vo svetle pravdy“. Musím si priznať, že keby som neprečítala pred tým Vašu knihu „Večné Zákony“, bola by som ju oveľa ťažšie chápala. Je to Kniha kníh, ku ktorej je potrebné opakovane sa vracať. V mojom prípade rozhodne áno.
A.K., Vrbovce 3.11.1998
  
Vážená pani Natália de Lemeny-Makedonová.
Zasielam Vám srdečný pozdrav a  chcem sa Vám hneď poďakovať za Vaše knihy. Tú druhú som práve dočítala a mám naliehavé nutkanie Vám napísať o mojich skúsenostiach a pocitoch. Vaše knihy sa mi čítali „ľahko a príjemne“. Ťažko vyjadriť ten duševný stav - pocity, čo vo mne ich čítanie vyvoláva. Dielo pána Abd-ru-shina „Vo svetle Pravdy“ som už dobre poznala. Mala som šťastie, že sa mi dostalo do rúk pomerne „skoro“, na začiatku môjho duchovného prebudenia. Kniha „Posolstvo Grálu“ vyvolala vo mne nesmierny dojem. Nikdy som dovtedy nečítala žiadnu knihu s takými pocitmi, ako túto. Bolo to niečo úžasne. Je to stále fascinujúce, lebo si často v nej čítam aj teraz. Pripadá mi to ako tajnička života s rôznymi úrovňami. Pri jej čítaní ma bolelo a zároveň sa zachvievalo v láske moje srdce, plakala a radovala sa zároveň. V každej kapitole som nachádzala akoby kľúče od tajných priečinkov v mojom živote, otvárali sa mi úplne nové pohľady na pochopenie mnohých situácií, pocitov. Začala som spoznávať seba. Pochopila som príčiny niektorých mojich chorôb. Naučila som sa a stále sa učím vyberať, triediť a prijímať informácie z ďalšej literatúry. Do rúk sa mi mimovoľne začali dostávať knihy, v ktorých som si dopĺňala chýbajúce informácie. Začala som stretávať zaujímavých ľudí.
Žiaľ, musím Vám napísať, že väčšina ľudí, keď príde do styku s „Posolstvom Grálu“ nechápe ho. A keď ho aj neodmietne, nedokáže ho čítať a pochopiť. Často sa mi to zdá nepchopiteľné, veď práve tam sa človek veľa dozvie a tak môže pochopiť, čo sa zdá byť záhadné a nepochopiteľné.
Srdečne Vás pozdravujem, prajem Vám všetko dobré, veľa sily a odvahy, aby ste vládali a dokázali úspešne prekonať všetky prekážky, čo Vám prídu do cesty. Ešte raz Vám zo srdca ďakujem za Vaše posolstvo, ktoré ste nám priniesli vo svojich knihách. Modlím sa s Vami, s láskou a úctou Vaša čitateľka
 E.F., Pezinok 3.8.1998

Vážená pani Makedonová!
S potešením som si prečítala Vaše dve knižky. Boli veľmi zaujímavé a poučné.
V druhom diely „Večných zákonov“ píšete, že ďalší diel už nevyjde, preto by som rada vedela, ako sa máte, či je všetko v poriadku, či Vám nič nechýba a ako to všetko zvládate. Prepáčte mi moju smelosť, že sa Vás takto pýtam keďže sa vôbec nepoznáme. Sledujem búrky tejto doby a často si na Vás pomyslím. Prajem Vám veľa sily a vytrvalosti, aby ste šťastlivo zavŕšili Vašu úlohu.
M.J., Nitra 24.8.1998

Milá pani Natália!
Prepáčte mi, že som Vás hneď na začiatku oslovila menom, ale nedalo mi, pretože po prečítaní knihy ste sa mi stali veľmi blízkou, akoby som konečne našla dávneho, milovaného priateľa. Píšem Vám v mene troch žien. Navzájom, aj napriek problémom sa podporujeme a veľkú silu nám dáva aj Vaša kniha, aby sme vydržali. Postupom času som konečne po 10-tich rokoch hľadania začala chápať a rozoznávať. Opona sa otvárala. Po prečítaní Večných zákonov I. Sme všetky tri prežili obrovskú radosť  a nehanbím sa Vám napísať, že sme od dojatia aj plakali, keď sme prečítali, že sa narodí Imanuel. Je to neopísateľný pocit vďaky, úcty a lásky, že Boh dal ľudstvu takýto dar. Večné zákony II. Sme si kúpili hneď ako vyšli a nezávisle od seba každá z nás po prečítaní knihy dostala impulz k tomu, aby sme sa s Vami skontaktovali. Ponúkame Vám konkrétnu pomoc, úprimne, s otvoreným srdcom.
Ďakujeme Vám, že ste vydržali a napísali aj napriek ťažkostiam knihu, ktorá je v dnešnej dobe potrebná ako soľ. Je to neoceniteľný dar od Boha. A ďakujeme Bohu aj za Imanuela. Z celého srdca Vám prajeme dni plné lásky a pokoja pri plnení poslania, nech Vás Svetlo sprevádza na každom kroku a Boh Vám žehná. S láskou
I.J., K.O., K.G., Spišská Nová Ves 1.10.1998

Milá pani Natália!
Píšem Vám preto, lebo cítim, že v tomto období napätého očakávania príchodu Imanuela potrebujete vedieť, že sú ľudia, ktorí sa za Vás modlia a sú pri Vás aspoň v myšlienkach. Želám Vám veľkú ochranu a silu od Boha, aby ste boli obklopená len tými pravými ľuďmi, ktorí Vám budú oporou a aby ste s pokorou a pokojom v srdci čakala na splnenie Božej vôle, aj keby to potrvalo dlhší čas.
J.G., Nitra 6.12.1998

Vážená pani Makedonová,
Dnes, keď píšm tento list, mám Vašu knihu „Večné Zákony“ už prečítanú. Informácie, ktoré v nej podávate, som čítala so zatajeným dychom. Hlavne tie, kde píšete o vyvolenom slovenskom národe v súvislosti s obdobím Starého zákona. Trocha ma to sklamalo, pretože som vždy priam túžila žiť v období Starého zákona, nakoľko som si myslela, že ľudia v tom období boli iní, ako sú tí dnešní. No ale keď som si prečítala tieto veci, tak ma to sklamalo. Prvé, čo ma napadlo, bolo, že dejiny ani nemohli dopadnúť inak, ako dopadli, keď vlastne títo dnešní ľudia žili vtedy v tom prostredí.
Som nesmierne rada, že som sa dostala k týmto knihám. Už Vám to síce často opakujem, ale je to tak. Okrem toho, podarilo sa mi kúpiť aj Posolstvo Grálu a tak mám stále duchovnú potravu.
Rada by som Vám Tiež povedala, že podobné pocity ako mám ja, majú aj moji blízki. Po prečítaní prvého dielu (ešte som netušila, že pripravujete aj druhý), som túto knihu začala znova čítať. Potom ešte raz a opäť. Potom som ju niekomu požičala a zrazu som mala pocit, že keď knihu nemám doma, cítim sa bez nej ako chromý bez barle. Po každom čítaní som tam nachádzala nové a nové informácie, ktoré som v predchádzajúcich čítaniach akoby prehliadla. Nakoniec som ju darovala aj mojej mame a ja som si kúpila ešte jednu, pretože jednoducho musím ju mať pri sebe. Dáva mi totiž pocit istoty.
Je mi ľúto, ak sa všetko zničí rôznymi katastrofami, ktoré majú časom nastať na Zemi. Uvedomujem si, že koľko storočí a koľko ľudských životov trvalo, kým ľudia dospeli k určitej úrovni, koľko nádherných stavieb a vecí dokázali ľudia vytvoriť a zrazu sa to všetko skončí, bude to zničené. Nuž ale, čo sme si zasiali, to musíme teraz zožať. 
Dovolím si vysloviť Vám svoj obdiv aj za to, čo všetko ste museli pretrpieť, kým sa Vám podarilo toto dielo. Viem si predstaviť, ako musí byť človeku ťažko, keď ho opustia a zradia jeho najbližší. Je to však Vaše poslanie a preto, keď budete mať niekedy pocit opustenosti, alebo Vám bude smutno, pomyslite si na všetkých tých ľudí, ktorým ste priniesli svetlo do doterajšieho života, ktorým ste tým veľmi pomohli a ktorí sú Vám za to vďační. Ďakujem Vám aj za mojich známych, ktorí čítajú Večné Zákony a ktorým to tiež veľmi pomáha.
J.D., Bratislava 31.7.1998

Pani Natália, srdečne Vás pozdravujem!
Práve dnes som obdržala Váš milý list a veľmi ma potešil. Viem, že máte málo času, preto len v krátkosti, ale o to úprimnejšie. V myšlienkach som s Vami každý deň. Na mojom nočnom stolíku sú Vaše knihy a tak spať chodím v myšlienkach na Vás a na „nášho“, prepáčte mi to „Imanuela“. Už sa neviem dočkať chvíle, kedy sa to celé udeje.
D.H., Martin 28.9.1998


Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný. 
Dnešný človek by mal vedieť, že súčasné katastrofické zmeny nie sú dielom náhody, ale zákonitým dianím určeným pre blaho nového pokolenia.
SK
CZ
RU
HU
DE
EN
© Natália de Lemeny Makedonová
Ďakovné listy čitateľov adresované
pani Natálii de Lemeny Makedonovej

za vydanie tak unikátneho a výnimočného diela,
akým sú VEČNÉ ZÁKONY


O autorovi


Rozhovor s
autorom


Obsah knihy

Výber kapitol
Predaj kníh
Domov
Podporte nás

NOVÉ  INFORMÁCIE
webstránka
Symetrial SK

Listy čitateľov